Podzimní kolo hry Plamen 2023

13.10.2023

Ač se může zdát, že již máme po sportovní sezóně, tak to ještě není úplně pravda. Naši Mladí hasiči mají za sebou 1. kolo nového ročníku hry Plamen, která je rozdělena na dvě části - Podzimní a a Jarní. Soutěž se konala v sobotu 7.10.2023 v Bohdalově. Disciplíny byly dvě - štafeta 4x60m a štafeta dvojic. Náš sbor měl zastoupení po jednom družstvu v kategorii Mladších (6-10 let) i Starších (11-14 let). Obě družstva nám udělala velkou radost, neudělala na žádné disciplíně jedinou chybičku, takže jsme věřili, že výsledky nebudou vůbec špatné. A měli jsme pravdu. Mladší hasiči brali krásné 7. místo a Starší hasiči ač nepopulární ale pro nás super 4. místo.

Souběžně s touto soutěží běžela ještě jedna a to Závod hasičské všestrannosti a brannosti. Tato soutěž je obměna Závodu požárnické všestrannosti. Do této soutěže jsme postavili jedno družstvo Starších a jedno družstvo Dorostenců. I zde jsme si nevedli špatně. Naši Starší obsadili 7. místo a Dorostenci 5. místo.

Všechna družstva nám udělala velkou radost a moc jim děkujeme za krásnou reprezentaci našeho sboru.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek