Hodnocení Žďárské ligy 2022

18.09.2022

Zde vám přinášíme celkové zhodnocení Žďárské ligy v Požárním útoku. V této soutěži jsme měli zastoupení v podobě družstva Mužů a letos poprvé i družstva Žen. Celkem 11 kol této soutěže musela družstva absolvovat. A včera 17.9.2022 se konalo poslední kolo v Maršovicích, kde se rozhodovalo i o celkovém pořadí celého seriálu. Myslím, že můžeme být velmi spokojeni. Družstvo Mužů celkově obsadilo 6. místo a Ženy se vůbec nedržely pozadu. Při své premiéře obsadily také 6. místo.

Byla to dlouhá a náročná cesta ke skvělým výsledkům. Musím zde zmínit, že celou sezónu musely jezdit trénovat do Znětínka (moc děkujeme SDH Znětínek), jelikož naše hřiště je v rekonstrukci, takže o to to bylo náročnější. Neustále přejíždění a převážení věcí. Naštěstí příští rok již pěkně na svém.

Oběma družstvům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho sboru.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek