17. ročník Faraónského běhu na Zelenou horu

18.09.2022

17. ročník Faraónského běhu na Zelenou horu, se konal včera 17.9.2022. Bohužel nám letos vůbec nepřálo počasí a tím pádem se na start postavilo jen 107 závodníků převážně z řad okolních sborů. Za náš sbor soutěžilo celkem 25 závodníků. Vyhlášení trošku netradičně probíhalo přímo v hasičské zbrojnici. Nejlépe a nejrychleji schody opět vyběhnul Aleš Vavera z Hamrů n. S. s časem 16,92s a po roce si opět odvezl Putovní pohár. Ani letos nechyběl na startu nejstarší účastník pan Alois Bradáč, ve svých 82 letech schody zdolal v čase 54,43s.

Děkujeme všem sponzorům, kteří tuto akci podpořili. A velké poděkování patří všem účastníkům, kteří se nezalekli špatného počasí a přijeli.

Děkujeme všem, vaši Hasiči ze Zámku.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek