Podzimní kolo hry Plamen 2021

10.10.2021

Za slunečného počasí si tuto sobotu naši mladší hasiči mezi 25 sbory vybojovali na branném závodě (zpv) 4. místo, na štafetě 4x60m také 4. místo a na štafetě požárních dvojic 1. místo. Celkově tak obsadili na podzimním kole supr 1. místo! 

Starším hasičům se dařilo o něco méně, získali stejné umístění na zpv, štafeta 4x60m jim přinesla 13. místo a štafeta dvojic pak místo jedenácté. Tím se umístili celkově na slušném 10. místě z třiatřiceti týmů 

Odpoledne pokračovalo soutěží dorostu, kde pětici členů hlídky čekala jen disciplína zpv. I přes drobné chyby družstvo dorostenců získalo nádherné 1. místo 

Za jednotlivce dorostenky získala Verča S. pěkné 2. místo a za jednotlivce dorostence Jan Č. nepopulární ale s pěknými body 4. místo.

Jsme velice rádi za účast, další super den!

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek