18. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda

12.09.2021

V sobotu 11.9.2021 se na víceúčelové dráze u Zimního stadionu konal 18. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda. Na tuto významnou soutěž se k nám sjelo 15 družstev mužů a 7 družstev žen. Náš sbor měl také své zastoupení v podobě družstva mužů a družstva veteránů. Naši chlapi se letos vytáhli a v celkovém hodnocení obsadili krásné 7. místo. Veteráni byly opět v kategorii jediní a tak pro ně obhájit Putovní pohár nebyl problém. Mužskou kategorii ovládli hasiči z Chlumětína a ženskou kategorii ovládli ženy z Bohdalova. Diváci se mohli těšit na doprovodný program, o který se letos postarali místní členové Městké polici se svými psy. Děti se vyřádili na skákacím hradě a všichni si pochutnali na výborných grilovaných kýtách. 

Všech moc děkujeme za účast a budeme se těšit příští rok na dalším ročníku.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek