Nocování na hřišti s výšlapem 2021

30.08.2021

Ve dnech 27. - 28.8.2021 si vedoucí pro své Mladé hasiče a dorostence připravili víkendový program na hasičském hřišti. První večer byl ve znamení filmového večera. Hned ráno všichni vyrazili po vlastní ose do Nového města na Moravě. Směr byl Zelená hora - Vysoké - Lhotka - Jiříkovice - Nové město na Moravě. Cestou nás bohužel potkal i déšť ale nezastavilo nás to. Každou chvíli děti čekaly různé úkoly, které museli plnit buď ve skupině nebo jednotlivě. Samozřejmě vedoucí měli přichystaný i chutný obídek. Když výprava dorazili do Nového města, doufali jsme, že se nám podaří ještě nahléhnout na závody letního biathlonu. Bohužel, jsme ssebou neměli potřebné papíry (COVID). Takže nás čekal přesun na vlakovou zastávku a přesun zpátky do Žďáru. Poslední úsek byl z nádraží zpět do Zámku, naštěstí cestou byla zastávka ještě na zmrzlinu, která opravdu ,,bodla´´. Po návratu všichni odpadli na zem. Po večeři se už všichni nemohli dočkat až se setmí. Důvodem byla noční strašidelná stezka. Tu měli v režiji dorostenci s družstvem dospělých, kteří trávili čas s námi. Všichni stezku úspěšně zvládli. Ale bylo to opravdu strašidelné. Pak už na všechny čekla zasloužený spánek. Ráno, když se všchni probrali, čekala na ně chutná snídaně jak od maminky. 

Byly to super dva dny, které jsme mohli strávit spolu. 

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek