Oslavy 135. výročí od založení SDH

06.08.2021

Máme za sebou oslavy 135. výročí od založení našeho sboru. Ty se konaly v sobotu 31.7.2021 na I. nádvoří Zámku Kinských. Celkem se z okolí sjelo na 70 hasičů a hasiček, aby s námi toto velké výročí oslavili. K vidění byla nejen moderní zásahová technika ale i sbírka historické techniky, která se k nám sjela ze širokého okolí. Nechyběly ani ukázky v podobě činnosti Mladých hasičů, hašení benzínu a oleje a představila se i naše historická koněspřežná stříkačka. K poslechu hrála kapela Veseláci a představil se i náš Zpívající hasič Dan Moravský. Nechybělo ani bohaté občerstvení. Děti si přišly také na své. Celé odpoledne mohli dovádět na skákacím hradě nebo si vyzkoušet práci se džberovou stříkačkou.

Děkujeme všem, co přišli na naše oslavy.

Další fotografie naleznete zde.

 

Zpět na přehled novinek