Podzimní kolo hry Plamen a soutěž dorostu 2020

13.10.2020

V sobotu 3. října jsme si užili krásného počasí ve Věcově, kde za náš zámecký sbor startovaly 2 hlídky mladších a 2 hlídky starších hasičů pouze v jediné disciplíně – závod požárnické všestrannosti. Kvůli aktuální situaci byly další dvě disciplíny zrušeny, stejně jako úvodní nástup kolektivů.

V této disciplíně všechny čekala střelba ze vzduchovek, topografie, uzlování, základy první pomoci, teorie požární ochrany a šplh po laně.

S místním kopcovitým terénem si všichni zdárně poradili, střelba ze vzduchovky také nebyla nejhorší, ale nevyhnuli se někteří drobným chybám a ty pak ovlivnily celkové umístění hlídek. U obou kategorií startovali i nováčci, kterým se u hasičů zalíbilo ještě víc.

mladší - hlídka „A” 7. místo, hlídka „B” 18. místo

starší - hlídka „A” 7. místo, hlídka „B” 19. místo

V odpoledních hodinách se pokračovalo v soutěži dorostu, kde jsme měli zastoupení v podobě jednoho družstva dorostenců, které čekala delší trať, rozšířená teorie i plnění úkolů. Nakonec obsadili 2. místo.

Jsme rádi za účast, ikdyž v omezeném rozsahu soutěže, a věříme, že se potkáme s ostatními týmy na jarním kole!

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek