17. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda

16.09.2020

V sobotu 12.9.2020 se za krásného počasí konal 17. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda v požárním útoku ,,klasika". Tuto soutěž si nenechalo ujít 14 družstev mužů a 8 družstev žen. Celkem 22 družstev. Za náš sbor jsme měli zastoupení v mužské a veteránské kategorii.
Ženy z Daňkovic zvládly požární útok nejlépe a opět ukázali, že patří k těm nejlepším. Mužskou kategorii ovládli také muži z Daňkovic, kteří zvládli jako jedni z mála zaběhnout útok bez trestných bodů. Naši muži zaběhli pěkný požární útok ale dostali trestné body a museli se spokojit s 12. místem. Naši veteráni byly jediní zástupci mezi veteráni.
Našim družstvům gratulujeme a děkujeme, že nás takto reprezentují a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.
Diváci si také přišli na své. Celé odpoledne mohli sledovat probíhající útoky. Vystoupili zde Novus Origo - jedná se skupinu, která předvádí fire-show a šerm.
Jsme rádi, že jsme se letos sešli v tak hojném počtu a věříme, že příští rok bude minimálně tak skvělý jako ten letošní.

Další fotografie naleznete zde.

 

Zpět na přehled novinek