Okresní kolo Dorostu 2019

28.05.2019

V sobotu 25.5. se konalo Okresní kolo Dorostu, kde jsme měli zastoupení v podobě jednoho družstva dorostenců a dvou jednotlivkyň. Bylo vidět, že si všichni věří a běží v klidu a s jistotou. Při vyhlašování jsme mohli už jen slavit. Družstvo ve složení Jakub Zerzánek, Jan Zerzánek, Matěj Neček, Matěj Košťál, Aleš Popelka, Přemysl Brabec, Ondřej Dobrovolný a Jiří Svoboda si šli pro první místo ve své kategorii a co se týče jednotlivkyň tak Natálie Pošvicová brala 1. místo a Dana Drdlová 2. místo. A to není vše díky těmto umístěním se všichni probojovali na Krajské kolo, které se koná 9.6. v Chotěboři. Zde budou reprezentovat nejen náš sbor ale i náš okres. 
Gratulujeme vám k těmto úspěchům a přejeme hodně štěstí na Krajském kole.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek