25.05.2019

Na začátku května od 8.5. - 11.5. si naši vedoucí Mladých hasičů a Dorostenců připravili pro své svěřence jarní soustředění tentokrát v Moravci, kde je krásný areál a musíme říct, že je naprosto ideální pro naši činnost. Po celou dobu pobytu jsme pilně trénovali disciplíny, které jsme potřebovali na jarní kolo hry Plamen. Samozřejmě se myslelo i na zábavu, která nesměla chybět. Počasí nám vesměs přálo, až na jedno dopoledne, které celé propršelo. Ale ani déšť nás neodradil. Poslední podvečer nás přijeli navštívit kluci ze Zásahové jednotky. Všichni si zablbli u hasičského auta jelikož jim kluci vytáhli jeden proud s vodou a o zábavu bylo postaráno. Následovalo posezení u ohně a za tmy už Dorostenci měli připravenou stezku odvahy. 
Byla to prostě paráda, všichni si to užili naplno. A nejlépe se o nás starali paní kuchařky.

 

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek