V neděli 19.března 2017 se uskutečnilo v Novém Městě na Moravě shromáždění delegátu SDH okresu Žďár nad Sázavou. Jedním bodem jednání bylo předávání výkonnostních tříd pro dorostence za výkony v disciplíně 100m s překážkami. Z našeho sboru získal 2. výkonnostní třídu Lukáš Mach, který zaběhl v této disciplíně na krajském kole v Pacově čas 18,26 s.

Tímto mu gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci sboru.


Warning: getimagesize(/home/users/mareczechzr/sdhzdar2.cz/web/wp-content/gallery//photo-gallery/2017_Získání_výkonnostní_třídy/thumb/foto_výk.třída.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/mareczechzr/sdhzdar2.cz/web/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /home/users/mareczechzr/sdhzdar2.cz/web/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /home/users/mareczechzr/sdhzdar2.cz/web/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
foto výk.třída