Systém                                      přetlakový

Plnící tlak vzduchu                30 Mpa

Vodní obsah láhve                 6,9 l

Zásoba stlač. vzd.                  2070 l

Hmotnost                               12 kg

Doba ochrany*                       60 min

*při středně těžké zátěži: 35 l/min vzduchu

 

Dräger PA 90 Basic

5

 

Profesionální dýchací přístroj Dräger, je osazen moderním pneumatickým systémem, který zaručuje vysoký stupeň bezpečnosti při použití a jednoduchou obsluhu. Výhodou dýchacích přístrojů Dräger je jejich stavebnicovost, což umožňuje nejen rozšíření o řadu doplňků, které jsou k dýchacímu přístroji nabízeny, ale také průběžnou modernizaci přístroje, hmotnost přístroje je rovnoměrně rozložena, těžiště je umístěno v těsné blízkosti těla tak, aby nedocházelo ke zbytečnému zvyšování zátěže a tím i únavy a volnosti pohybu při práci.

 Maska Dräger  s Kandahárem

P2060848

Stejné vlastnosti jako maska s náhlavním křížem, pouze je větší pravděpodobnost strhnutí masky z helmy při úderu o předmět helmou.

 


Maska FPS 7730 M2-P EPDM s náhlavním křížem

6

 

Celoobličejová maska Dräger FPS 7000 stanovuje nové standardy bezpečnosti a pohodlí uživatele při použití hasiči a záchrannými službami, díky svému nově vyvinutému adaptéru zajišťuje maska větší bezpečnost a geometrii zorníků v kombinaci se zlepšeným usazením masky může maska nabídnout větší zorné pole než u předchozích modelů a zajišťuje větší zorný úhel vidění přes nezkreslující polykarbonátové zorníky. A díky dobře promyšlené cirkulaci vzduchu se zorníky nemlží a jsou navíc k dispozici s různými typy povrchových úprav.