O tomto víkendu se naši mladí hasiči zúčastnili velmi oblíbené noční soutěže v SDH Hamry nad Sázavou. Na tuto soutěž jsme se vypravili se všemi dětmi, které zrovna v tento termín měli volno a chtěli jet si zasoutěžit. Celkově jsme poskládali 3 družstva mladších a 2 družstva starších. Kategorie mladších se běžela ve večerních hodinách a naše družstva obsadila: mladší „A“ 3. místo, mladší „C“ 10. místo a mladší „B“ 11. místo. Nutno ale ještě napsat, že hned pro několik dětí to byla úplně první soutěž. Kategorie starších se běžela už za tmy a za umělého osvětlení pouze základny. V této kategorii obsadilo naše už sehrané družstvo „A“ 2. misto s časem 17,24 a družstvo „B“ 10. místo. Druhé družstvo se v této sestavě ukázalo na své druhé soutěži.

Ještě pro zpestření se konala soutěž pro vedoucí MH v kategorii +15 věku, kde naši vedoucí ukázali požární útok v počtu 3 lidí (i když pravidla povolují minimální počet 5, ale pořádající sbor jim start umožnil, který hodně z přihlížejících ocenili a nevěřili, že je to vůbec možné. Z tohoto pokusu bylo 2. místo.

Všem soutěžícím patří veliké poděkování, gratulace a přání mnoho zdaru, do dalších soutěží.