Soutěžní víkend je již za námi. Nedělní 6. kolo se uskutěčnilo ve Znětínku za účasti 9 mladších a 19 starších družstev. Naši mladší v obměněné sestavě bojovali ze všech sil, ale štěstěna byla bohužel proti, takže s časem něco přes 37 vteřin to bylo 8. místo. Ani starším se nějak poslední dobou vůbec nedaří a na krátké savice, kdy se jim odpojilo „Béčko“ od mašiny, to bylo 26,45 a 17. místo (+1 bod). Musíme ale podotknout, že nastala i chvála a uznání přihlížejících, což bylo náznakem, že to mohl být opravdu pěkný čas. Bohužel je to sport a jdeme dál. Na dlouhé savice to vypadalo že vše je rozběhnuto parádně, ale čas 20,24 ukázal, že rozhodně to umějí zaběhnout i lépe, a tak až 13. místo a +1 bod do celkového hodnocení.

Po šestém kole nastal opět propad v celkovém hodnocení v krátkých savicích na 8. místo s 22 body. Na dlouhých také propad, na 13. místo a zatím celkově 14 bodů.

Příští víkend bude opět soutěžní v oba dny a sobotu zahájíme ve večerních hodinách soutěží v Hamrech nad Sázavou nazvanou Srandamač, která se začne s mladšími za světla a starší už za umělého osvětlení potom za tmy, což předurčuje opravdu nevšední podívanou a spoustu zážitků. V neděli pak další kolo RCM v Měříne opět od 13:00. Veškerá podpora je vítána…

Byla také doplněna stránka o mladých hasičích sboru, kde nyní již najdete aktuální členskou základnu hasičat a další zajímavosti. Nalezne te ji buď v horním menu „mladí hasiči“ nebo přímo na www.sdhzdar2.cz/mladez/