Tento víkend byl opravdu náročný. Závodilo se v sobotu i v neděli, navíc v sobotu přes noc, takže na regeneraci a odpočinek nebylo opravdu moc času a proto jsme bojovali s únavou všichni. Bohužel s námi nemohla jet Betka, protože o ni zabojoval nějaký bacil a nebyla ve své kůži, tak jsme si jednoho člena do týmu půjčili až na místě.

Deváté kolo znamenalo poslední před prázdninovou přestávkou a soutěž byla uspořádána na pěkném hřišti v Netíně. Počasí sice vypadalo, že nás zkropí déšť, ale nakonec to vydrželo. Na krátké savice se vůbec nedařilo a čas zpomalený rozpojenými B hadicemi ještě „dorazil“ sací koš, který nevydržel po dobu útkou na savici a tak jsme skončili poslední s neplatným pokusem. Na dlouhé savice bylo vidět, že si všechnu smůlu vybrali už v předchozím pokusu a tak po zdařilém pokusu si můžem odškrtnout další pokrok při zlepšování, kdy byla pokořena hranice 15 sekund. S krásným časem 14,65 se nakonec umístili na 2. místě a domů dovezli opět další pohár.

Opět veliká gratulace všem a přejeme brzké doplnění sil ještě před prázdninami!

Celý kolektiv vedoucích děkuje mládým hasičům, za krásné zážitky po celý víkend.

 

Průběžné pořadí po 9. kole:

krátké savice 9. místo 40 bodů
dlouhé savice 9. místo 42 bodů