12. kolo jsme měli výhodu krátkého času cestování. Soutěž pořádali SDH Hamry nad Sázavou na svém hřišti, a tak to byla příjemná změna. Tato soutěž byla také posledním kolem pro kolektivy mladších, a tak proběhlo i celkové zhodnocení a vyhlášení výsledků po 6 kolech. Na tomto kole se našim nejmenším podařilo útok za 25,40, který stačil na 6. místo. Celkově po našich účastích na 4 kolech jsme obsadili 12. místo celkovém hodnocení kategorie mladších. Po mladších následovaly pokusy opět starších. Tam už jsme si přeci jen po ne příliš ideální sobotě spravili chuť a časy zase byly jedny z těch lepších. Na krátké savice to vypadalo dlouho na „bednu“ a le nakonec za čas 15,34 to bylo na nepopulární bramborovou medaily a 4. místo. Dokonce i na dlouhé savice to bylo pěkné a čas 15,71 a 5. místo. Tyti časy jsou přesně to, co nám pomůže nahecovat se před posledním kolem, které nás čeká další neděli v Dolních Loučkách.

Kolektiv vedoucích by chtěl vyjádřit obrovské poděkování našim nejmladším, za jejich předvedené výkony při reprezentaci sboru a hlavně jejich rodičům, ktěří je v tomto zájmu podporují.

A ještě jedna taková zajímavost na závěr. Po včerejším zranění se podařilo Vojtovi se dát do kupy a za pomoci obvazu se dokázal postavit opět na start a podat perfektní výkony.

Průběžné pořadí po 12. kole:

krátké savice 7. místo 59 bodů
dlouhé savice 10. místo 50 bodů