V pondělí 22. prosince 2014 se ve smuteční síni na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou sešla rodina, příbuzní, přátelé a také několik uniformovaných hasičů z domovského sboru,OSH ČMS okresu Žďár nad Sázavou a spřátelených sousedních sborů, aby se rozloučili na poslední cestě s významným členem zámeckého sboru bratrem Zdeňkem Dočekalem, který nás náhle opustil dne 17. prosince 2014. Za celou rodinu ale i hasiče se rozloučil starosta OSH Žďár nad Sázavou br. Luboš Zeman.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Zdeněk Dočekal se nesmazatelně zapsal do historie nejen našeho zámeckého sboru, ale i převážně celého okresu s jeho více než 250 sbory.“

Zdeněk Dočekal –  bývalý inspektor OSH ČMS Žďár nad Sázavou, bývalý člen VV OSH a vedoucí OR mládeže při OSH, v současné době člen Aktivu a OR zasloužilých hasičů při OSH, kronikář SDH Žďár nad Sázavou 2 – Zámek,  nositel nejvyšších vyznamenání Řádu sv. Floriána a čestného titulu Zasloužilý hasič,

Čest jeho památce!

Sbor dobrovolných hasičů
​​​​​​ Žďár nad Sázavou 2 – Zámek


Fotky