Za námi je již další důležitá soutěž, a to Okresní kolo hry Plamen, které se letos konalo ve Žďáře nad Sázavou v souvislosti s oslavami 130. výročí založení našeho sboru. Za hojné účasti v obou kategoriích se naši nejmenší umístili na krásném 10. místě, za což jim patří velká pochvala. A naše družstvo starších se na domácí půdě vyšvihlo, celý den předváděli skvělé výkony a díky tomu jsme mohli slavit úžasné 2. místo. Krásný dárek k oslavám. A to není vše, díky tomu postoupili na Krajské kolo, kde se budou snažit o pěkné umístění.

Celý sbor jim za tyto výsledky moc děkuje, a už jenom účast na kraji je skvělá, jelikož konkurence je obrovská. Pro zajímavost našemu sboru se na kraj podařilo dostat v této kategorii po 30 letech.

Velká gratulace patří i všem vedoucím, kteří je ochotně a s výdrží trénují a vedou k tomuto sportu.

Díky moc !!!!!!