Hned druhý den po Plamenu ( 18.6. 2016 )na tom samém místě proběhlo Krajské kolo Dorostu. My měli v kategorii střední dorost našeho zástupce Lukáše Macha. Celý den Lukáš předváděl, že má skvělou formu. A v celkovém výsledku se to taky projevilo. Při vyhlašováním si nejprve šel pro krásný pohár za 2. místo v běhu na 100m překážek. A následně v celkovém hodnocení své kategorie vybojoval perfektní 3. místo. Z tohoto výsledku máme všichni obrovskou radost. Myslím si, že jsme pokořili další milník. Postoupit na kraj a tam se probojovat na stupně vítězů.

Myslím si, že to byl s Lukášem skvělý a hlavně úspěšný soutěžní rok. Doufám, že se mu bude nadále dařit a že bude pokračovat ve skvělé reprezentaci sboru.

Děkuji samozřejmě i všem vedoucím, bez kterých by to nešlo, ale samozřejmě největší zásluhu má sám Lukáš.

Díky moc Luky !!!!!!!!!!!!!!

 

Foto: Renča Štouračová