Máme za sebou poslední soutěž pořádanou naším sborem. A tím byl Faraónský běh do schodů na Zelenou Horu, ale vrátíme se o pár hodin zpět. Ten den jsme se s dvěma družstvy zúčastnili ještě jedné akce, dne otevřených dveří na Hettichu. Zde jsme měli nachystané ukázky pro veřejnost a pro malé děti stříkání ze džberových stříkaček. Měli jsme zde vystavené i naše zásahové auto. Za toto jsme obdržely od Hettichu dar pro mladé hasiče. Je to však překvapení.

Bohužel letos nám počasí vůbec nepřálo, ale jak se říká hasičům voda nevadí. Po dokončené prezenci se nám součet soutěžících zastavil na čísle 146, což je rekordní účast. Za náš sbor se zúčastnilo celkem 25 členů, z toho bylo 20 mladých hasičů. Celkem jsme získali 3x 1.místo, 3x 2.místo a 3x 3.místo. Za tyto výkony se vůbec nemusíme stydět. Putovní pohár, který byl od letošního roku nový na dalších 10 let připadl Filipovi Skryjovy z Veselíčka za čas 17,69s., ale úplně nejlepší čas 17,15s měl Matěj Jindra, který přijel s hasiči z Hamrů, bohužel není členem hasičů tak nemohl tento pohár získat. Marek Entlicher loňské vítězství neobhájil s časem 18,12s se dělil o druhé místo. Z řad příchozích přišlo celkem 45 lidí, nejstarším závodníkem byl pan Jaroslav Blažíček (narozen 1949), schody vyběhl za 35,09s a nejmladší účastnice byla Amálie Entlicherová, která ten den slavila své 2 narozeniny, schody zvládla za pomoci maminky za 145,25s.

Děkujeme všem za reprezentaci sboru a všem, kteří si přijeli zasoutěžit v této netradiční soutěží.

Celkové výsledky, jsou ke stažení ZDE